Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 
 

 +Koda Kumi+

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 23
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: +Koda Kumi+   Mier Feb 06, 2008 5:04 pm

Stage name: Koda Kumi (倖田來未)
Birth name: Kouda Kumiko (神田來未子 - こうだ くみこ)
Nickname: Kuu-chan, Kuu-tan
Birthplace: Kyoto, Japan
Birth date: November 13, 1982
Height: 154 cm / 5'0"
Blood Type: A
Favorite singers: Christina Aguilera & Ja Rule
Favorite music genre: Rock, R&B
Favorite food: Panini, bundt cake
People she respects: Her parents
Sibling(s): misono (younger sister; ex-vocalist of day after tomorrow)

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
 
+Koda Kumi+
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JPOP -- :: ~Koda Kumi~-
Mergi direct la: