Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 
 

 X Bou X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 23
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: X Bou X   Vin Ian 25, 2008 12:23 pm

Name: Bou (坊)
Real name: Saitou Kazuhiko
Date of birth: September 16th, 1983
Blood type: O
Height: 158cm
Weight: 47kg
Family: Dad, Mum, Older Sister
Hobbies: Sleeping
Favorite food: Pork and rice, Japanese pasta, gelatin cheesecake
Favorite brands: Paul Smith, Putumayo
Favorite colors: Purple, Black and gold
Favorite band: LUNA SEA
Perfume: Pink sugar
Smokes: Buoyantly, Pukapuka
Piercings: 1 in left ear

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
 
X Bou X
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JROCK -- :: ~An Cafe~-
Mergi direct la: