Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 
 

 +Tora+

In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 24
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: +Tora+   Sam Ian 26, 2008 12:09 pm

Tora (虎) is one of two guitarists in the J-Rock band alice nine.

Real Name: Amano Shinji
Part: Guitar
Birth Date: September 17th, 1980
Blood Type: O
Height: 182 cm - 5'11"
Weight: 66kg - 145.2 lbs
Shoe Size: 28 cm
Perfume: BVLGARI
Favorite Phrase: "That's troubling." (めんどくせぇい。)
Hobbies: skateboard, BMX
Won't Give Up: Beliefs
Fascination: Nagasu Koriki
Favorite Artists: KORN
Favorite Brands: GUCCI
Previous Bands: Karasu, arakune, Givuss

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
^uruha_takuya_tora^
J-Kidd
J-Kidd


feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 25
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/02/2008

MesajSubiect: Re: +Tora+   Vin Feb 01, 2008 7:14 pm

love love ....e preferatul meu de la alice nine..apoi shou si saga love love love ....

day dream
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
+Tora+
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JROCK -- :: ~Alice Nine~-
Mergi direct la: