Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 
 

 +Saga+

In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 23
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: +Saga+   Sam Ian 26, 2008 12:11 pm

Saga (沙我) is the bassist of the J-Rock band alice nine.

Real Name: Sakamoto Takashi
Part: Bass
Birth Date: June 24th, 1982
Blood Type: AB
Height: 175 cm - 5'9"
Weight: 55kg - 121 lbs
Shoe Size: 27 cm
Perfume: BVLGARI black
Favorite Phrase: "Wife!" (奥さん!)
Hobbies: dogs, walking, sadistic hobbies
Won't Give Up: things I'm proud of
Fascination: Clothes
Favorite Music: UNDERWORLD, downy, NUMBER GIRL, Music that makes you feel floaty/sick
Favorite Brands: NCYHAIT, abx, ZUCCa, Garson, Ku
Previous Bands: Visage, Delta Ark

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
^uruha_takuya_tora^
J-Kidd
J-Kidd


feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 24
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/02/2008

MesajSubiect: Re: +Saga+   Vin Feb 01, 2008 7:18 pm

mai...pt un japonez arata ciudat...adica ...nu ar trebui sa aiba ochii bagati in cap?? day dream day dream day dream ....e kawaii de tot love love
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
+Saga+
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JROCK -- :: ~Alice Nine~-
Mergi direct la: