Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuii | 
 

 +Nao+

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 23
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: +Nao+   Sam Ian 26, 2008 12:12 pm

Nao (ナオ) is the drummer and leader of the J-Rock band alice nine.

Real Name: Murai Naoyuki
Nick Name: Otakkii, Pooh
Part: Drums
Birth Date: July 31st, 1980
Blood Type: A
Height: 170 cm - 5'7"
Weight: 54kg - 118.8 lbs
Shoe Size: 26.5 cm
Perfume: BVLGARI BLACK、BVLGARI BLUE
Favorite Phrase: "Un-der-stood" (わーかーるー)
Hobbies: Hikikomori, DTM
Won't Give Up: Hikikomori Time (alone time)
Fascination: Older brother-types
Favorite Music: Alternative, jazz
Favorite Brands: PATRICK COX, RUPERT, Pearl
Previous Bands: Fatima, RusH

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
^uruha_takuya_tora^
J-Kidd
J-Kidd


feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 24
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/02/2008

MesajSubiect: Re: +Nao+   Vin Feb 01, 2008 7:16 pm

e...kawaii day dream
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
+Nao+
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JROCK -- :: ~Alice Nine~-
Mergi direct la: