Akai-Shiroi

|~i heart Japan~|
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribui■i | 
 

 +Miyavi+

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~MuN~
Kokoro
Kokoro
avatar

feminin Numarul mesajelor : 133
Varsta : 23
Localizare : >chocolaito_disuko
Data de inscriere : 22/01/2008

MesajSubiect: +Miyavi+   Sam Ian 26, 2008 12:27 pm

Stage Name: 雅-miyavi-
Real Name: Ishihara Takamasa (石原貴雅) [Not confirmed, merely rumor]
Other Names: Miyabi, MYV, Miyaji, Miyao, 382 (kanji, can be read Mi-Ya-Bi)
Date of Birth: September 14, 1981
Place of Birth: Nishikujo, Japan.
Family: Father of Korean descent with Japanese citizenship and mother of Japanese descent, 1 younger sister
Zodiac: Virgo (claimed to be Pegasus when in Due'le Quartz)
Blood type: AB (claimed his bloodtype was 'ABC')
Height: 185cm (6'1)
Weight: 57-60kg (132 pounds)
Respected Person: Toshiya (Dir en grey), Kazuki (Raphael)
Cigarette: Seven Star Box (has quit smoking)
Shoe size: 27.5cm (9)
Favorite Food: Chicken, Inari Sushi, Chocolate Cake
Favorite Color: Pink
Gear: Forest GT (ESP), KG-7th HELL (Killer Guitar), FG 423S & FG 522SJ (Yamaha)

_________________
【★】 i sCr3Am f0R iC3 Cr3Am 【★】
☜♥☞ ☜♥☞
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://akai-shiroi.forumz.ro
 
+Miyavi+
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Akai-Shiroi :: -- MUSIC -- :: -- JROCK -- :: ~Miyavi~-
Mergi direct la: